P&G Türkiye’de Bayrak Değişimi

P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kumaş, Ev, Bebek ve Kadın Bakım Ticari Operasyonlar Başkan Yardımcısı Yetkin Tepeköylü, gerçekleştirilen atama ile Suudi Arabistan Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı görevini üstlenirken, bayrağı P&G Kafkasya ve Orta Asya Cumhuriyetleri Genel Müdürü Değer Kurtaslanoğlu’na devretti.

 

Üç yıldır P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kumaş, Ev, Bebek ve Kadın Bakım Ticari Operasyonlar Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Yetkin Tepeköylü, Suudi Arabistan Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak atandı. Tepeköylü’den bayrağı ise 2016’dan bu yana görevini P&G Kafkasya ve Orta Asya Cumhuriyetleri Genel Müdürü olarak sürdüren Değer Kurtaslanoğlu devraldı.  

Ekonomi alanında Koç Üniversitesi’nde lisans eğitimi alan Yetkin Tepeköylü, P&G Türkiye bünyesinde kariyerine 2002 yılında Satış Yöneticisi olarak başladı.  2007 sonuna kadar satış departmanında çeşitli görevler üstlenen Tepeköylü, 2008 yılı itibarıyla sırasıyla Gillette & Braun Pazar Stratejisi ve Planlama Direktörü, Ev Bakımı Kategorileri Pazar Stratejisi ve Planlama Direktörü, Ulusal Zincirler Takım Direktörü, Ulusal Zincirler Kıdemli Direktörü, P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Ticari Operasyonlar, Kumaş ve Ev Bakımı Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.   2020’den bu yana çalışma hayatına P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kumaş ve Ev Bakım Ticari Operasyonlar Başkan Yardımcısı olarak devam eden Yetkin Tepeköylü, yapılan atama ile görevini Suudi Arabistan Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak sürdürecek.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Değer Kurtaslanoğlu, P&G Türkiye’de kariyerine 2000 yılında Müşteri Yöneticisi olarak başladı ve daha sonrasında Bölge Müdürü olarak devam etti. P&G Türkiye Kadın Bakım Ticari Pazarlama Müdürü P&G Bebek Bakım (Prima) ve Kadın Bakım (Orkid, Discreet) Ticari Pazarlama Grup Direktörü, P&G Türkiye Ulusal Zincirler Takım Direktörü, P&G Türkiye Ulusal Zincir ve Direkt Sevkiyat Müşterileri Kıdemli Direktörü, P&G Türkiye / Kuzey Kıbrıs Distribütör Operasyonları ve Cash & Carry Müşterileri Kıdemli Direktörü gibi çeşitli görevlerde bulundu. Azerbaycan’da yaklaşık yedi yıl P&G Kafkasya ve Orta Asya Cumhuriyetleri Genel Müdürü olarak çalışan Kurtaslanoğlu, P&G’deki görevine P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Kumaş, Ev, Bebek ve Kadın Bakım Ticari Operasyonlar Başkan Yardımcısı olarak devam edecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir