Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ni sunan Çağla Şıkel: Kalbimi orada bıraktım!

Ünlü model Çağla Şıkel, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerle konuşarak alışveriş yapmak için geldiğini söyleyen sunucu, geçtiğimiz günlerde merkez üssü Gemlik Körfezi olan 5,1 büyüklüğündeki depreme canlı yayında yakalandığını hatırlatarak şu ifadeleri kullandı:

Korktum gerçekten. Önlem almamız gerektiğini bize hatırlatıyor, umarım tekrarı yaşanmaz.

“NE DESEM AZ KALIR”

Şıkel, Cem Davran ile sunuculuğunu üstlendiği 49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni ile ilgili düşüncülerini, “O kadar harika bir geceydi ki ne desem az kalır. Benim için de mükemmel geçti. Çok özel ve çok kıymetli bir ödül töreni. Cem Davran ile yaklaşık 5 yıldır birlikte sunuyoruz” sözleriyle anlattı.

“HER SENE BİR ÖNCEKİDEN DAHA GÜZEL”

Ünlü isim, “Cumhuriyetin 100. yılı olması, Norm Ender’in marşı söylemesi ve bütün salonun ayağa kalkması, ödül gecesinin düzenlendiği tarihin engelliler günü olması, sanatçıların inanılmaz duyarlı olması, katılımın çok yoğun olması ve gecenin sonuna kadar kimsenin bizi bırakıp gitmemiş olması gerçekten harikaydı” şeklinde devam etti ve ekledi:

Her sene bir önceki seneye göre daha güzel oluyor. Bu sene bence çok başka güzel geçti ve ben kalbimi orada bıraktım. Daha nicelerine…

“NOEL BABA OLMUŞLUĞUM VAR”

2024 yılında daha güzel bir dünya dilediğini söyleyen Şıkel, “Herkes mutlu olsun ve herkesin dileği kabul olsun. Ben yılbaşında büyük ihtimal ile İstanbul’da olacağım. Çocuklar ve ailemle birlikte gireceğim yeni yıla. Çocuklar yılbaşı için ne hediye istediklerini söylemediler henüz, çünkü bizde istekler yılbaşı ağacına asılır. Noel Baba gelir, isteklerini toplar ve hediyesini alır. Bu arada Noel Baba ben oluyorum. Noel Baba olmuşluğum da var yani” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir