Uyanış Büyük Selçuklu 31. son bölümde Melikşah Turanşah’ı tuzağa düşürdü! İşte Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde yaşananlar

Uyanış Büyük Selçuklu 31. son bölüm ekranlara geldi. TRT1’de 26 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu’nun son bölümünde Mitras’a paralel olarak Sabbahların tutulduğu yeri öğrenecek olan Sencer’in Sabbahları yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu oldu. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanına ise nefes kesen anlar yaşandı. izinin son bölümünü aşağıdaki bağlantı üzerinden izleyebilirsiniz.

DİZİNİN SON BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Uyanış Büyük Selçuklu 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, fragmandan görüntüler;

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 31. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Melikşah, Turanşah’ı tuzağa düşürmüş ve onu taht şehrini ele geçirmeye kalkıştığında yakalamıştı. Ölümün eşiğine gelen Turanşah, Melikşah’ın gazabından kurtulmak için ele geçirip hapsettiği Sabbah ve Tekiş’i, serbest bırakılması karşılığında Melikşah’a teslim etmeyi önerecektir. Melikşah, Turanşah’ın bu önerisini kabul edip; onu bağışlayacak mıdır?

Mitras, Kuvel’e geleceğini sandığı Melikşah’a pusu kurmuş, Kuvel yolunda üzerine atılmak için beklemekteydi. Melikşah’ın herkese bir oyun oynadığını anladığında ne yapacaktır? Ayrıca Mitras, Hasan Sabbah, Faysal ve Tekiş’in Turanşah tarafından alıkonulduğunu öğrenecektir. Korunmasına çok ehemmiyet verdiği, Melikşah’ı uğraştırması hasebiyle Kuvel’in kaderinin bağlı olduğu Şelemzar şehrinin önderlerini tutsaklıktan kurtarmak için harekete geçecektir. Bu eyleminde başarıya ulaşabilecek midir?

Öte yandan Mitras’a paralel olarak Sabbahların tutulduğu yeri öğrenecek olan Sencer, Sabbahları yakalayabilecek midir? Sencer, Faysal’dan İlteber’in ve Ayaz’ın intikamını almayı başarabilecek midir?

Tüm bunların yanı sıra Melikşah, bin bir desiseyle Batınilerin ele geçirdiği Şelemzar’ı yeniden topraklarına katıp; büyük hedefi Kuvel Kalesi’ni fethedip; babası Sultan Alparslan’ın işaret ettiği ilahi mefkûre için yürümeye devam edecek midir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir