Yalı Çapkını 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman?

Genç oyuncular Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını yeni bölümü olan 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalı Çapkını’nın yeni bölümü ne zaman merak ediliyor. Peki, Yalı Çapkını 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman?

YALI ÇAPKINI 53. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in tatilde aşk yaşadıklarının ortaya çıkmasının ardından çiftten herhangi bir açıklama gelmezken Yalı Çapkını yeni bölümleriyle ekranlara geliyor.

STAR TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını’nın Cuma akşamları 20:00’da yeni bölümü yayınlanıyor.

Yalı Çapkını 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Buna göre Yalı Çapkını 53. bölümü 5 Ocak Cuma günü yani bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak.

YALI ÇAPKINI KONUSU NEDİR?

Yalı Çapkını, Gaziantep olan Korhan Ailesi’nin reisi ve dedesi Halis Ağa’nın torunu Ferit’i evlendirmek istemesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

Ferit, sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı fazlasıyla kızdırır. Ailesi Ferit’in Gaziantep’te uygun gördükleri bir kızla evlenmesine karar verir. Evlenmek istemeyen Ferit, dedesini dinlemek zorunda kalır. Aile Ferit’e uygun birini bulmak için evin en büyük gelini olan İfakat’ı görevlendirir. Suna adındaki genç bir kız, Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunur. Ancak isteme töreni sırasında yaşananlar hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı derinden etkiler.

Yalı Çapkını dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Kral Kaybederse” adlı romanından uyarlanmıştır.

YALI ÇAPKINI OYUNCU KADROSU

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer , Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Cemre Gümeli, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir